Saņemt paramotoru ziņas:

Motoparaplāns

Skolas programma

Mācīties lidot ar motorizēto paraplānu var ikviens pilots, kuram ir pilota B kategorijas licence (Para Pro 3 licence) un savs, atbilstošs tehniskajām specifikācijām (piemērots lidošanai ar paraplānu), motors. Ja vēlaties lidot ar motoru, bet neesat pārliecināts par motora atbilstību vai piemērotākā motora izvēles kritērijiem – sazinieties ar mums un mēs sniegsim bezmaksas konsultāciju. 

Apmācības ar motorizēto paraplānu notiek pēc individuālas pieejas, piemērojot programmu katram pilotam personīgi. Apmācību programmā iekļauta gan teorija, gan arī prakse. Praktiskās nodarbības sākas ar tehnikas izpēti un drošības aspektiem. Vēlāk pilots iemācās izcelt spārnu (pacelt spārnu no zemes) ar neieslēgtu motoru uz muguras.

Kad tas ir apgūts, pilots uzsāk apmācības spārna izcelšanā uz zemes ar ieslēgtu motoru. Pēc tam pilots uzsāk mācību lidojumus ar motorizēto paraplānu gaisā. Tas notiek instruktora uzraudzībā un ar nodrošinātiem radio sakariem. Mācību lidojumu laikā pilots apgūst virkni noteiktu uzdevumu. Kursa noslēgumā pilotu pielaiž E kategorijas eksāmenam (lidošana ar motorizēto paraplānu).


Paramotoru Galerija 18
Made by kalichava